Rozkręć swój biznes z Inkubatorem

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zdjęcieAkademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum UMK, mieszczący się przy ul. Jagiellońskiej 13 w budynku „A” na I piętrze, w pokoju nr 7, rozpoczął swoją działalność 4 września 2012 r. Jest czynny we wtorki w godz. 9:00 - 13:00 oraz w czwartki w godz. 11:00 - 15:00.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości stanowią największą sieć inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, datując swoją działalność od 2004 r. Nadrzędnym celem funkcjonowania inkubatorów jest budowa korzystnych relacji dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych inwestorów. AIP powstają przy uczelniach całej Polski, oferując młodym przedsiębiorcom wsparcie niezbędne do podjęcia własnej działalności gospodarczej i funkcjonowania w warunkach wolnorynkowych.

Obecnie w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum funkcjonują dwie firmy: „BAJARNIA” – Terapia Edukacja Zabawa oraz Gabinet dietetyczny „Nutrizione”.

„BAJARNIA” – terapia, edukacja, zabawa
Działalność firmy opiera się na prowadzeniu zajęć terapeutycznych, edukacyjnych i animacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Zajęcia są prowadzone zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych.
Teren działań to przede wszystkim przedszkola, szkoły, świetlice, domy seniora, domy pomocy społecznej.
Istnieje także możliwość dojazdu indywidualnie do domu klienta.
e-mail: m.litwinow@bajarnia.pl, m.dabrowska@bajarnia.pl
www: http://www.bajarnia.pl

Gabinet dietetyczny „Nutrizione”
Gabinet dietetyczny "Nutrizione" został stworzony z myślą o edukacji i podniesieniu poziomu wiedzy na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Zakres usług obejmuje: dietoprofilaktykę, żywienie w stanach chorobowych, wspomaganie dietetyczne sportowców oraz żywienie w różnych grupach wiekowych.
Gabinet współpracując z AKADEMIĄ KULINARNĄ DR. SADKIEWICZA, oferuje warsztaty kulinarne połączone z zajęciami edukacyjnymi.
e-mail: nutrizione.kontakt@gmail.com
www: http://www.nutrizione.pl

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Collegium Medicum UMK mieści się przy ul. Jagiellońskiej 13 w budynku A na I piętrze, w pokoju nr 7.

Tel. 504 394 734

http://www.aip.bydgoszcz.pl/

Więcej dowiecie się z ulotki AIP BYDGOSZCZ oraz z oficjalnego profilu AIP na Facebooku: http://www.facebook.com/aipBydgoszcz

aip ulotka zdjęcie 1   aip ulotka zdjęcie 2