Wnioski o miejsce w domu studenckim

Zgodnie z Regulaminem świadczeń dla studentów UMK
od 6 do 31 maja 2024 r.
studenci mogą składać wnioski o miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2024/2025.

Odpowiedni wniosek należy wypełnić i przekazać do Działu Rekrutacji i Spraw Studenckich CM budynek A pok. 2.4 w godz. 7.00 – 15.00 (adres korespondencyjny: ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz).

pdfZałącznik Nr 5 201.63 KB– składają studenci lub doktoranci zamierzający kontynuować zamieszkanie w DS-ie,
pdfZałącznik Nr 4202.39 KB – składają studenci lub doktoranci, którzy nie mieszkali przez co najmniej 6 miesięcy w DS-ie w bieżącym roku akademickim.
pdfZałącznik Nr 6 201.62 KB– studenci zamierzający mieszkać w DS-ie w okresie wakacyjnym, składają w biurze kierownika właściwego DS-u.

Informacje o przyznanym miejscu zostaną przesłane na początku lipca drogą mailową (na adresy mailowe z numerem albumu studenta).

DS nr 2 CM UMK