HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Aktualności

Aktualności

Wyróżnienie konferencyjne w Holandii

Dr hab. Daniel Załuski, prof. UMK z Katedry Botaniki Farmaceutycznej i Farmakognozji CM UMK, w dniach 18 - 20 września 2023 r. wziął udział w 11. spotkaniu „Good Practice in Traditiona Chinese Medicine Research Association (GP-TCM RA)”, w trakcie którego otrzymał wyróżnienie.
 
 

Konsultant wojewódzki w dziedzinie nefrologii

Dr hab. Mariusz Flisiński, prof. UMK, naukowiec z Katedry Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych, został powołany na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie nefrologii.
 
 

XVII INTEGRACYJNY SPŁYW KAJAKOWY „POŻEGNANIE LATA”

COLLEGIUM MEDICUM im. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY ZAPRASZA NA SPŁYW KAJAKOWY DLA CZŁONKÓW FUNDACJI AKTYWNEJ REHABILITACJI, STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW CM UMK Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI ORAZ CZŁONKÓW INNYCH ORGANIZACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 7.10.2023 r. (sobota)
 
 

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych” rozstrzygnięty

W 2023 roku odbyła się XI edycja konkursu fotograficznego „Niezwykły świat roślin leczniczych”, który organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej. W tegorocznej edycji uczestnicy nadesłali łącznie 50 niezwykłych fotografii.
 
 

Rada Doskonałości Naukowej – głosowanie

Do 30 września br. trwa głosowanie na kandydatów na członków Rady Doskonałości Naukowej (RDN). Odbywa się ono za pośrednictwem elektronicznego systemu wyborczego.
Ze strony naszej Uczelni nominowanych zostało dwoje naukowców: prof. Kornelia Kędziora – Kornatowska i prof. Jan Styczyński.
 
 

Jednorazowe świadczenia pieniężne Rektora za publikacje

Jednorazowe świadczenia pieniężne Rektora za publikacje w prestiżowych czasopismach i wydawnictwach naukowych