Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne w Collegium Medicum UMK

Ogłoszenie I listy zakwalifikowanych - 12 lipca 2018 r. godz. 14.00
Jeśli na Twoim koncie IRK wyświetli się komunikat „zakwalifikowany na studia” lub „zakwalifikowany na listę rezerwową” - dostarcz osobiście lub wyślij pocztą komplet dokumentów do biura Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej.
Przyjmowanie dokumentów: 13-18 lipca INFORMACJA DLA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA STUDIA STACJONARNE
INFORMACJA DLA OSÓB Z LISTY REZERWOWEJ Informacje dla studentów I...

Udany zabieg w Szpitalu Uniwersyteckim

12 lipca 2018 r. w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy po raz pierwszy przeprowadzono dwa zabiegi wszczepiania protezy prącia.

W co student powinien się zaopatrzyć przed zajęciami?

Na zajęciach z anatomii wymagany jest fartuch medyczny, pęseta, czepek lub chusta na głowę, zmienne obuwie medyczne, rękawiczki jednorazowe i identyfikator. Na zajęciach z podstaw opieki położniczej oraz technik położniczych i prowadzenia porodu (kierunek położnictwo) wymagana jest garsonka medyczna z krótkim rękawem, białe zmienne obuwie medyczne i identyfikator.

Ostatni dzień rejestracji na studia!

Maturzysto - kandydacie na studia w Collegium Medicum UMK! Dziś 9 lipca 2018 r. ostatni dzień rejestracji w systemie rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie! Nie jesteś pewien jak dokonać rejestracji? Przyjdź do nas lub zadzwoń. Uczelniana Komisja Rekrutacyjna pomoże w prawidłowej rejestracji. W tym tygodniu Uczelniana Komisja Rekrutacyjna jest do Twojej dyspozycji w godzinach 8.00 - 16.00.

Patent na wynalazek

Wynalazek pn. „Stent wewnątrznaczyniowy, zwłaszcza naczyń wieńcowych” autorstwa dr. Macieja Gagata, prof. dr hab. Aliny Grzanki oraz dr. hab. Dariusza Grzanki został opatentowany.

Weź udział w badaniach!

Zachęcamy do udziału w badaniach satysfakcji pracowników i studentów oraz w ocenie zajęć dydaktycznych.

Oferta wakacyjna Centrum Symulacji Medycznych dla nauczycieli i studentów

Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK zaprasza zarówno nauczycieli jak i studentów Collegium Medicum UMK na wakacyjne zajęcia w CSM.

18 września 2018 r. Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii wraz z Katedrą Urologii zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową pt. „Protokół nowoczesnej opieki okołooperacyjnej ERAS - w teorii i praktyce - punkt widzenia anestezjologa i chirurga”.

Bieg w stronę życia

8 września 2018 r. zapraszamy do udziału w biegu na rzecz wsparcia nieuleczalnie chorych pacjentów z Oddziału Medycyny Paliatywnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Organizatorem wydarzenia jest Katedra i Zakład Opieki Paliatywnej Collegium Medicum UMK.

Grand Prix za egzoszkielet i złoty wynalazek

Naukowcy Collegium Medicum UMK zdobyli prestiżowe wyróżnienia w trakcie Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2018, które odbyły się w dniach 20-21 czerwca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.