Aktualności

Aktualności

List Prorektorów do Studentek i Studentów

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Mamy nadzieję, iż macie się Państwo dobrze, mimo szczególnej sytuacji w Polsce i na świecie. Liczymy na to, że w najbliższych dniach dotrzecie bezpiecznie do Bydgoszczy i Torunia, gdzie razem rozpoczniemy nowy rok akademicki. Zapewniamy, że uniwersytet w nowym roku akademickim będzie dla Państwa otwarty i dostępny tak dalece, jak to tylko możliwe. Nie możemy jednak pominąć kwestii bezpieczeństwa ważnych dla Państwa, całej...
 
 

Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy znalazł się w gronie laureatów konkursu Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019.
 
 

Liderzy zmian w ochronie zdrowia

Realizowany w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy projekt: „Rozpowszechnianie zasad racjonalnej antybiotykoterapii w Szpitalu”został laureatem III edycji konkursu Liderzy zmian w ochronie zdrowia. Leaders of VBHC w kategorii: Zarządzanie jakością – zarządzanie skutecznością medyczną.
 
 

Pracownik Katedry Nauk Społecznych i Medycznych ekspertem zewnętrznym Agencji Badań Medycznych

Dr Aleksandra Harat jest adiunktem w Katedrze Nauk Społecznych i Medycznych. W swoich badaniach zajmuje się między innymi oceną efektywności ekonomicznej i klinicznej nowych procedur medycznych. Została zakwalifikowana do grona ekspertów zewnętrznych Agencji Badań Medycznych, oceniających pod względem merytorycznym wnioski o dofinansowanie projektów naukowych. Agencja Badań Medycznych (ABM) jest państwową agencją odpowiedzialną za rozwój badań w dziedzinie nauk...
 
 

Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie

28 września 2020 r. o godz. 12:00zostanie uruchomiona rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.
 
 

Inauguracja roku akademickiego

W czwartek 1 października Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zainauguruje nowy rok akademicki. Organizacja tegorocznej uroczystości będzie dostosowana do ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej.