W co student powinien się zaopatrzyć przed zajęciami?

Na zajęciach z anatomii wymagany jest fartuch medyczny, pęseta, czepek lub chusta na głowę, zmienne obuwie medyczne, rękawiczki jednorazowe i identyfikator. Na zajęciach z podstaw opieki położniczej oraz technik położniczych i prowadzenia porodu (kierunek położnictwo) wymagana jest garsonka medyczna z krótkim rękawem, białe zmienne obuwie medyczne i identyfikator.

Rozbudowa  systemu  informatycznego wspomagającego proces zarządzania uczelnią

Rozbudowa systemu informatycznego wspomagającego proces zarządzania uczelnią

W dniu 14 stycznia 2019 r. Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu podpisało umowę z firmą SIMPLE SA, w ramach której zostanie rozbudowany system informatyczny wspomagający proces zarządzania uczelnią – SIMPLE.ERP.

Zaproszenie od SKN Metod Rozpoznawania Płodności

Zapraszamy na spotkanie dotyczące sezonowej choroby afektywnej oraz wpływie zmian rytmów biologicznych na płodność człowieka.

Żałoba narodowa

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, żałoby narodowej,
która obowiązuje od piątku od godziny 17.00 do soboty do godziny 19.00, prosimy o uszanowanie tego szczególnego czasu.

Sumpozjum

Sumpozjum "Pacjent onkologiczny w gabinecie kosmetologicznym"

Kosmetologiczna Organizacja Studencka zaprasza wszystkich zainteresowanych na Sympozjum
„Pacjent onkologiczny w gabinecie kosmetologa”,
które odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w godzinach 11.00-14.45 w Auli nr 35 w budynku Wydziału Farmaceutycznego
przy ul. dr A. Jurasza 2 w Bydgoszczy.
Wstęp bezpłatny.
Program Sympozjum2.95 MB

Dzień Babci i Dziadka w Collegium Medicum

Dnia 19.01.2019 r. (sobota) od 10:00 do 15:00 zapraszamy na bezpłatną akcję społeczną przeznaczoną dla osób po 60. roku życia .

Zapraszamy na studia podyplomowe

Studium Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Edukacji Zdrowotnej Collegium Medicum UMK zaprasza na studia podyplomowe.

Medyczna Środa czeka na zgłoszenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich Collegium Medicum UMK do udziału w tworzeniu XXV edycji „Medycznej Środy”.