Stypendia za publikacje dla pracowników Collegium Medicum

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał jednorazowe stypendium pracownikom naukowym Collegium Medicum UMK reprezentującym Wydział Wydział Lekarski, Katedrę i Zakład Histologii i Embriologii, Katedrę i Zakład Patomorfologii Klinicznej oraz Katedrę Medycyny Sądowej.

Informacja dla kandydatów cudzoziemców zakwalifikowanych do przyjęcia na studia

Zgodnie z § 9 Zarządzeniem Nr 101 Rektora UMK w Toruniu z dnia 5 lipca 2019 r. w sprawie zasad kwalifikacji cudzoziemców na pierwszy rok prowadzonych w języku polskim studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia, jednolitych magisterskich i drugiego stopnia w roku akademickim 2019/2020 na UMK w Toruniu w kampusie bydgoskim Kandydat zakwalifikowany do przyjęcia na studia zobowiązany jest w wyznaczonym terminie: złożyć oryginały dokumentów, o których mowa w § 4...

Zapraszamy na studia podyplomowe!

Studium Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Edukacji Zdrowotnej Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu prowadzi rekrutację na 6 kierunków:

WYNIKI KONKURSU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
ogłasza
WYNIKI KONKURSU NA OPRACOWANIE KONCEPCJI
ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNEJ ROZBUDOWY BAZY NAUKOWO-DYDAKTYCZNEJ
UMK W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZY
I PRZENIESIENIE AUTORSKICH PRAW MAJĄTKOWYCH DO NIEJ NA ZAMAWIAJĄCEGO WYNIKI KONKURSU 752.43 KB
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KONKURSIE >>

Bydgoszcz wita!

Może jej dobrze nie znacie? Może nie wiecie z czego słynie, i że jest taka piękna! Najpiękniejsza dla bydgoszczan i niezwykle przyjazna dla swoich gości. Teraz wita właśnie Was zapraszając do bliższego poznania. Spędzicie razem trochę czasu ;)

Aktualności rekrutacyjne

Na indywidualnych kontach kandydatów na studia w systemie IRK pojawiły się już wyniki naboru na studia I stopnia, jednolite magisterskie oraz studia niestacjonarne, które oferuje Collegium Medicum UMK.

II edycja warsztatów w Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK

Organizatorzy cyklu konferencji „Anestezjologia Interdyscyplinarna” i Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK zapraszają na kolejne szkolenie w ramach pierwszego w województwie kujawsko-pomorskim i najprawdopodobniej pierwszego w Polsce cyklu warsztatów symulacji z wykorzystaniem symulatorów wysokiej wierności i programów wirtualnej rzeczywistości dla interdyscyplinarnego personelu medycznego.

Przedstawiciele Collegium Medicum w Bydgoskiej Radzie ds. Równego Traktowania

9 lipca br. Prezydent Rafał Bruski wręczył powołania członkom Rady ds. Równego Traktowania. Do zadań Rady będzie należało między innymi monitorowanie i analizowanie zjawisk dyskryminacji oraz formułowanie rekomendacji, edukowanie i promowanie idei i postaw równego traktowania, a także opiniowanie projektów uchwał i programów przyjmowanych przez Radę Miasta Bydgoszczy. W tym gronie znalazło sie az trzech przedstawicieli Collegium Medicum.

Konferencja naukowa 19-20 września 2019 r. w Bydgoszczy (zgłoszenia do 31.08.2019 r.)

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Miasto Bydgoszcz zapraszają na konferencję naukową pt. Działania medyków na rzecz małej i wielkiej ojczyzny. Przeszłość – teraźniejszość, która odbedzie sie w dniach 19-20 września 2019 r. w Bydgoszczy.

Wiadomości Akademickie

Ukazał się najnowszy numer „Wiadomości Akademickich”, pisma Collegium Medicum UMK, w którym zamieszczane są informacje z życia Uczelni oraz artykuły o tematyce medycznej.