Wydział farmaceutyczny

Wydział lekarski

Wydział nauk o zdrowiu

Aktualności

Drzwi Otwarte 2018

Drzwi Otwarte 2018

W piątek 13 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 zapraszamy na Drzwi Otwarte. Spotkanie dedykujemy kandydatom, którzy przymierzają się do studiowania na kierunkach medycznych w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Pomoc finansowa z PFRON dla studentów niepełnosprawnych

Pomoc finansowa z PFRON dla studentów niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bydgoszczy realizuje pilotażowy program "Aktywny Samorząd" oferujący osobom niepełnosprawnym pomoc finansową ze środków PFRON m.in. w zakresie uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym (studia I i II stopnia, jednolite magisterskie, podyplomowe i doktoranckie). Terminy przyjmowania wniosków: do 30 marca 2018 r. na rok 2017/2018 oraz 10 października na rok 2018/2019.
XX-lecie Wydziału Nauk o Zdrowiu

XX-lecie Wydziału Nauk o Zdrowiu

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska zaprasza do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2018 r. i jest zorganizowana z okazji XX-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Wydział Farmaceutyczny z nowymi uprawnieniami

Wydział Farmaceutyczny z nowymi uprawnieniami

26 lutego 2018 r. Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów przyznała Wydziałowi Farmaceutycznemu Collegium Medicum UMK uprawnienie do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk farmaceutycznych. Nasz Wydział znalazł się w ekskluzywnej grupie 3 Wydziałów Farmaceutycznych posiadających 2 uprawnienia habilitacyjne.
Memoriał szachowy

Memoriał szachowy

W dniach 14-15 kwietnia 2018 r. Bydgoska Izba Lekarska zaprasza lekarzy, pracowników medycznych i studentów Collegium Medicum UMK do udziału w VIII Memoriale Szachowym im. Profesora Romana Mariana Bugalskiego o puchar Prezesa Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zapisy do 10 kwietnia 2018 r.
Język angielski w naukach medycznych

Język angielski w naukach medycznych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku zaprasza studentów kierunków medycznych i paramedycznych na V Ogólnopolską Olimpiadę pn. Język angielski w naukach medycznych. Pierwszy etap olimpiady odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w Collegium Medicum UMK.
 

PROJEKTY REALIZOWANE W CM

twoj DNA

YouTube Collegium Medicum

instagram

Sklep on-line