Bydgoski Festiwal Nauki czeka na zgłoszenia!

W dniach 22-26 maja 2019 r. odbędzie się X edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki, którego organizatorami są bydgoskie uczelnie wyższe. Zapraszamy więc wszystkich nauczycieli akademickich oraz studentów do udziału w budowaniu jego programu. Przypominamy, że adresatem festiwalowych propozycji są wszyscy mieszkańcy naszego regionu.

W dniach od 22 do 25 maja 2019 r. w Collegium Medicum UMK będą mogły odbywać się wydarzenia dedykowane dowolnej grupie uczestników. (W tym roku organizatorzy nie przewidują podziału dni festiwalowych na konkretne grupy wiekowe.)
Ostatniego dnia festiwalu (26 maja 2019 r.) odbędzie się Piknik Naukowo-Rodzinny na Wyspie Młyńskiej.

ZGŁOSZENIA
Propozycje wykładów i warsztatów można nadsyłać do 24 lutego 2019 r.
na adres e-mail: promocja@cm.umk.pl  wyłącznie poprzez docformularz3.13 MB

Zapraszamy!