HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Wykład naukowy "T-TAS 01 Test PL: Cenne narzędzie do oceny pierwotnej hemostazy"

Wykład naukowy "T-TAS 01 Test PL: Cenne narzędzie do oceny pierwotnej hemostazy"


Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wykład naukowy, który odbędzie się w dniu 16 maja o godzinie 11:30 w Sali A019 w budynku patomorfologii. Wykład poprowadzi wybitny specjalista, Dr Jeff Dahlen, który podzieli się swoją wiedzą na temat "T-TAS 01 Test PL: Cenne narzędzie do oceny pierwotnej hemostazy". Wykład prowadzony będzie w języku angielskim.

Dr Jeff Dahlen jest niezależnym konsultantem w branży urządzeń do diagnostyki in vitro, specjalizującym się w narzędziach do pomiaru hemostazy i funkcji płytek krwi. Posiada bogate doświadczenie jako dyrektor wieloośrodkowych badań klinicznych zatwierdzonych przez FDA w dziedzinie hemostazy. Jest także wykładowcą na licznych międzynarodowych kongresach, w tym na prestiżowym The International Society on Thrombosis and Haemostasis (ISTH).

Wykład skierowany jest zarówno do studentów, jak i pracowników Collegium Medicum. Serdecznie zaprasza dr Aleksandra Karczmarska-Wódzka z Zespołu Naukowo-Dydaktycznego Biotechnologii Eksperymentalnej. Zespół zajmuje się stosowaniem nowoczesnych technik biotechnologicznych w medycynie, w tym oceną efektywności leczenia przeciwpłytkowego i przeciwkrzepliwego.

Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco i będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz dyskusji na temat najnowszych osiągnięć w diagnostyce hemostazy, gdyż wśród zaproszonych Gości znajdzie się także dr Tetsuya Ueda, Kierownik Działu Rozwoju Biznesu IVD.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

@Aleksandra Karczmarska-Wódzka

@Wydział Lekarski, Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu

@Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu

Plakat z zaproszeniem na wykład:   "T-TAS 01 Test PL: Cenne narzędzie do oceny pierwotnej hemostazy"