Konferencja "Opieka wspierająca w medycynie - osoby chore przewlekle"

opieka wspierajca konferencjaMamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Interdyscyplinarną: OPIEKA WSPIERAJĄCA W MEDYCYNIE - OSOBY CHORE PRZEWLEKLE

W tym roku - w pierwszym dniu konferencji - pragniemy zaprezentować aktualną wiedzę naukową na temat wybranych aspektów wsparcia osób przewlekle chorych. Mamy zamiar zachować interdyscyplinarny charakter naszego spotkania, gromadząc specjalistów z różnych dziedzin medycyny, psychologii, pracy socjalnej i duszpasterstwa.

Ponadto, w drugim dniu konferencji, mamy zamiar podjąć debatę o charakterze praktycznym. W panelu dyskusyjnym planowany jest udział przedstawicieli instytucji oraz organizacji pozarządowych podejmujących praktyczne działania w obszarze wspierania osób przewlekle chorych.

Mamy głęboką nadzieję, że ta konferencja przyczyni się do ożywienia badań w zakresie wspienienia osób cierpiących na różne choroby przewlekłe oraz podniesienia jakości świadczonej im pomocy nie tylko w naszym regionie ale także w całym kraju.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Konferencji: http://www.opieka-wspierajaca.pl