Pomoc materialna dla studentów

grafika ilustracyjnaSkład komisji stypendialnej WNoZ:

• Przewodniczący: Patryk Łaźniak patryklazniakkomisjastypwnoz@gmail.com
  • Paulina Pastwa
  • Katarzyna Pawlucha
  • mgr Justyna Szcześniak (pracownik Dziekanatu WNoZ)
  • mgr Maciej Fudziński (pracownik Dziekanatu WNoZ)

DYŻURY KOMISJI STYPENDIALNEJ WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU

Miejsce składania wniosków: Budynek KIS, pokój nr 5, ul. 3 Maja 3 Bydgoszcz

docxHarmonogram pracy Wydziałowej Komisji Stypendialnej>>13.89 KB

GENERATOR WNIOSKÓW

INFORMACJA DOT. GENERATORA WNIOSKÓW STYPENDIALNYCH

TERMINY OTWARCIA GENERATORA WNIOSKÓW
Generator wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, specjalnego dla osób niepełnosprawnych, zapomogi w dniu 11.10.2017 r. został uruchomiony. Generator będzie otwarty do dnia 30 czerwca 2018 r. z wyjątkiem generatora wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów, który zamknięty zostanie dnia 14 października o godzinie 14:00.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW
Wydrukowane wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, specjalnego dla osób niepełnosprawnych i zapomogi należy składać w siedzibach wydziałowych komisji stypendialnych na dyżurach zgodnie z harmonogramem (dostępne na stronie WNoZ- pomoc materialna dla studentów).

Zgodnie z par. 19 ust. 3 Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej studentom UMK, prawo do stypendium socjalnego ustala się od miesiąca, w którym wpłynął wniosek wraz z wymaganymi dokumentami.

Od listopada br., zgodnie z par. 19 ust. 2 Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej studentom UMK, wniosek o przyznanie stypendium socjalnego może być złożony do 10 dnia każdego miesiąca, w którym wypłaca się świadczenia.

UWAGA!!! Warunkiem wygenerowania wniosku o przyznanie stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych jest dostarczenie orzeczenia o niepełnosprawności do Działu Dydaktyki ul. Jagiellońska 13, budynek A, p. 11-12 (II piętro)

UWAGA!

1. Student zobowiązany jest do osobistego odbioru decyzji.
  2. Podczas odbioru decyzji student zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów.
  3. Wypłata nastąpi wyłącznie dla osób, które odbiorą decyzję i złożą uzupełnione i podpisane oświadczenie o niepobieraniu pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku studiów
    obowiązujący wzór oświadczenia
  4. W czasie trwania w/w dyżurów Wydziałowa Komisja Stypendialna nie będzie przyjmowała nowych wniosków.

docInformacje Samorządu Studenckiego dotyczące stypendiów >>