Sukces na Scapula Aurea

Scapula Aurea 2017 - reprezentacja Collegium Medicum UMK Studenci studiów anglojęzycznych na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK znaleźli się na czwartym miejscu w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea/Golden Scapula”.

W rankingu konkurencji indywidualnej student Neil Courtney z English Divison osiągnął czwartą pozycję. W rankingu konkurencji zespołowej anglojęzycznej, studenci Collegium Medicum UMK również zajęli 4 miejsce. Pośród wyróżnionych znaleźli się: Nimat Andisha i Tipsuda Termboontavorn.

Konkurs odbył się 27 maja 2017 r. w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest to konkurs skierowany do studentów, którzy w swoich macierzystych uczelniach osiągnęli najwyższy poziom wiedzy w zakresie anatomii.