Kurs cytometrii przepływowej

Wprowadzenie do wielokolorowej cytometrii przepływowej i do sortowania komórek”, to szkolenie organizowane przez STDL CM UMK i Pracownię Immunologii Klinicznej i Eksperymentalnej przy Katedrze Immunologii Wydziału Farmaceutycznego. Szkolenie dedykowane członkom STDL CM UMK odbędzie się 12 stycznia 2018 r.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Becton Dickinson. W szkoleniu mogą wziąć udział członkowie STDL CM UMK, którzy opłacili składkę członkowską na semestr zimowy.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz online >>
Ze względu na ograniczoną pojemność sali wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z gwarancją uczestnictwa w kursie. Do wszystkich osób zostaną wysłane e-maile informujące o potwierdzeniu uczestnictwa.

Szkolenie odbędzie się w Budynku Dydaktycznym Patomorfologii, sala 309 w godz. 13:30 - 17:30.
Więcej info na FB >>

Kurs cytometrii - zaproszenie