Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem

PTChem logo 17Zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe Zimowym Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 2017, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 roku
na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

W ramach Zjazdu odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa oraz sesja posterowa, skierowana do studentów i doktorantów wszystkich Wydziałów Chemicznych

i Farmaceutycznych w Polsce.

Celem przedsięwzięcia jest zapoznanie się z najnowszymi trendami badań z zakresu chemii, biotechnologii, technologii chemicznej oraz zastosowania metod chemicznych w farmacji, medycynie i przemyśle, zaprezentowanie wyników realizowanych projektów oraz nawiązywanie kontaktów i współpracy. Jest to szczególna okazja ponieważ zjazd pokrywa się z 25-leciem istnienia Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz 10-leciem działalności Studenckiego Koła Naukowego Chemii Analitycznej CM UMK.

Rejestracja trwa do 6 listopada 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji stronie internetowej: http://ssptchem.pl/pl/najblizszy-zjazd

Sekcja Studencka PTChem
SKN Chemii Analitycznej