Ratownictwo - wyzwania i możliwości

logo II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Ratownictwo - wyzwania i możliwościOddział Kliniczny Medycyny Ratunkowej 2 czerwca 2017 r. zaprasza osoby związane z systemem ratownictwa medycznego oraz sympatyków systemu RM do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Ratownictwo - wyzwania i możliwości", która odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.

Program konferencji obejmuje 2 sesje wykładowe oraz 3 tematycznie powiązane z nimi sesje warsztatowe. Tematy przewodnie konferencji to urazy czaszkowo-mózgowe oraz agresja pacjentów i ich rodzin w stosunku do personelu RM.

Konferencję Patronatem Honorowym objęli:

• Rafał Bruski - Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski
  • prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska - Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
  • mgr Katarzyna Florek - Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: okmr.biziel.pl oraz śledzenia wydarzenia na FB, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz będą mogli dokonać rejestracji.