ROZEZNANIE RYNKU - SZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA

CSM logo

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy zamierza udzielić zamówienia publicznego na usługi organizacji szkoleń z zakresu nauczania z wykorzystaniem metody symulacji medycznej w ramach projektu „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” (nr: POWR.05.03.00-00-0004/15-00) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W celu oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji na temat wstępnej kalkulacji cen szkoleń z symulacji medycznej (kod CPV: 80510000-2). Niniejsze zapytanie ma na celu wyłącznie rozeznanie cenowe rynku oraz uzyskanie wiedzy na temat kosztów związanych z planowanym zamówieniem publicznym. Przez przeprowadzenie szkolenia Zamawiający rozumie zapewnienie trenera/wykładowcy, materiałów szkoleniowych, cateringu. Szkolenia odbywać się będą w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy i skierowane będą do pracowników CM UMK planujących prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod symulacji na kierunkach: lekarskim, położnictwo i pielęgniarstwo.

W celu rozeznania rynku, zwracamy się z prośbą o podanie szacunkowych kosztów realizacji zamówień dla następujących szkoleń:

1. Szkolenia dla nauczycieli planujących prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod symulacji
    – kurs podstawowy 3-dniowy, u klienta w grupach 10-osobowych.

2. Szkolenia dodatkowe dla nauczycieli planujących prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod symulacji
    – kurs z zakresu pisania scenariuszy – kurs 2-dniowy, u klienta, w grupach 10-osobowych.

3. Kurs dla instruktorów symulacji
    – kurs podstawowy 3-dniowy, u klienta w grupach 10-osobowych.

4. Kurs dla instruktorów symulacji
    – 3-dniowy praktyczny kurs instruktorski z zakresu symulacji medycznej, u klienta w grupach 10-osobowych.

W załączniku szczegółowe informacje na temat każdego szkolenia.
ZAŁĄCZNIK DO POBRANIA: docxkursy CSM – formularz szacowanie wartości zamówienia 49.11 KB

Zapytanie ma na celu określenie wartości szacunkowej niezbędnej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Prosimy o przesłanie szacunkowych kosztów realizacji dla każdego z w/w szkoleń
na załączonym formularzu
do dnia 23 września 2016 r.
na adres: agnieszka.stabinska@cm.umk.pl lub dag@cm.umk.pl

Projekt pn. „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika”
współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020