DNIP - informacje wnioski pozostałe

Jednostka administracyjna w CM: Dział Nauki i Projektów

Na każdym etapie przygotowania poszczególnych dokumentów przez Wnioskodawcę (Kierownika Projektu) możliwe są

konsultacje pracownikami Działu Nauki i Projektów CM.

Przed złożeniem wniosku o dofinansowanie niezbędne jest uzyskanie zgody władz Uczelni na Zgłoszeniu Projektu.

ETAP I - Zgłoszenie Projektu

Wnioskodawca (Kierownik Projektu) składa do Działu Nauki i Projektów CM (na adres: projekty@cm.umk.pl):

1. Zgłoszenie Projektu (prosze o kontakt z Działem w celu otrzymania dokumentu - projekty@cm.umk.pl)

3. Umowę o dofinansowanie - wzór wynikający z Regulaminu danego konkursu

4. W przypadku projektów realizowanych w ramach konsorcjum
a. Umowę konsorcjum  – wzór do weryfikacji
b. Jeżeli Liderem jest CM UMK – oświadczenie o kwalifikowalności VAT u pozostałych konsorcjantów
c. Jeżeli Liderem jest inny podmiot - oświadczenie o kwalifikowalności VAT u Lidera

5. Inne obowiązkowe załączniki niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie – wzory wynikające z Regulaminu danego konkursu

Po przesłaniu dokumentów, Wnioskodawca (Kierownik Projektu) otrzyma informację zwrotną dot. Opiekuna administracyjnego (pracownik Działu Nauki i Projektów CM) dla danego Zgłoszenia / Wniosku o dofinansowanie oraz dalsze instrukcje/komentarze do przesłanych dokumentów.

ETAP II - Weryfikacja wniosku o dofinansowanie

Po otrzymaniu zgody Rektora na podjęcie dalszych działań, niezbędne jest dostarczenie do weryfikacji Wniosku o dofinansowanie wraz z załącznikami (zgodnie z Regulaminem danego konkursu) do Działu Nauki i Projektów CM na adres projekty@cm.umk.pl.

Prosimy o dostarczanie wniosków w pliku pdf stworzonym w Generatorze Wniosków.

ETAP III - Ostateczna wersja dokumentów

Ostateczna wersja dokumentacji dot. Projektu (w tym m.in. Wniosek o dofinansowanie wraz załącznikami) musi być złożona do Działu Nauki i Projektów CM minimum 10 dni roboczych przed upływem terminu złożenia aplikacji do Instytucji Finansującej.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres: projekty@cm.umk.pl.

Podstawowe dane do wniosku o dofinansowanie

docDane jednostki 60.5 KB (dotyczy konkursów NCN)

docDane jednostki 67.5 KB- NCN MINIATURA 6

Akty prawne: