COVID-19    WRACAMY NA ZAJĘCIA STACJONARNE  

Dział Nauki i Projektów CM

Dział Nauki i Projektów CM

projekty@cm.umk.pl

tel. 52 585 36 91
tel. 52 585 55 95
tel. 52 585 33 90

Dział Nauki i Projektów CM
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Collegium Medicum im. L.Rydygiera w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 13-15 85-067 Bydgoszcz
pokój 58 – 59, budynek F

Aktualności Działu Nauki i Projektów CM

 
PRACOWNICY

Kierownik Działu Nauki i Projektów CM:
mgr Paulina Gyrkow
e-mail: paulina.gyrkow@cm.umk.pl tel. 52 585-36-91

Z-ca Kierownika Działu Nauki i Projektów CM:
mgr Dorota Zandrowicz
e-mail: dorota.zandrowicz@cm.umk.pl tel. 52 585-59-95

mgr Karolina Czajkowska
e-mail: karolina.czajkowska@cm.umk.pl tel. 52 585-35-73

mgr Magdalena Małek
e-mail:
magdalena.malek@cm.umk.pl tel. 52 585-35-73

mgr Patrycja Marciniak
e-mail:
patrycja.marciniak@cm.umk.pl tel. 52 585-38-49

mgr Urszula Krzyżańska
email: urszula.krzyzanska@cm.umk.pl tel. 52 585-33-37

Barbara Walczak
e-mail: 
barbara.walczak@cm.umk.pl tel. 52 585-39-93 ul. Kurpińskiego 19

mgr inż. Natasza Majchrzak - tymczasowo nieobecna
mgr Ewa Rutkowska - tymczasowo nieobecna

 

Sekcja Nauki CM – Dział Nauki i Projektów CM

Kierownik Sekcji
mgr Beata Majewska
e-mail: beata.majewska@cm.umk.pl tel. 52 585-33-90

Karolina Kamińska
email: 
karolina.kaminska@cm.umk.pl tel. 52 585-33-79

lic. Izabela Trykowska
e-mail: izabela.trykowska@cm.umk.pl tel.: 52 585-33-91

 

 

 

   

 

  

   

 



    Z dniem 1.12.2020 r. dotychczasowe jednostki:

    zostały przekształcone w Dział Nauki i Projektów CM