DNIP - organizacja konferencji

Jednostka administracyjna w CM: Dział Nauki i Projektów

Organizacja konferencji, sympozjów, seminariów, zjazdów, warsztatów i innych podobnych przedsięwzięć o charakterze naukowym, naukowo-badawczym lub naukowo-dydaktycznym.

Rodzaje konferencji:
wydziałowa – uczestnikami konferencji są przedstawiciele jednego wydziału Uniwersytetu;
uniwersytecka – uczestnikami konferencji są przedstawiciele więcej niż jednego wydziału lub przedstawiciele jednostek pozawydziałowych Uniwersytetu;
krajowa – uczestnikami konferencji są również przedstawiciele innych krajowych uczelni lub ośrodków naukowych;
międzynarodowa – to konferencja, gdzie co najmniej ¼ czynnych uczestników przedstawia referaty i reprezentuje zagraniczne uczelnie lub ośrodki naukowe.

Organizacja konferencji:

Organizatorem konferencji może być:
• jednostka organizacyjna Uniwersytetu
• samorząd doktorancki lub studencki
• koło naukowe
• organizacje doktoranckie lub studenckie

Termin złożenia kompletnego WNIOSKU zaakceptowanego przez Prorektora ds. CM w Dziele Nauki i Projektów CM do 15 września roku poprzedzającego rok, w którym planowana jest konferencja.

Załączniki do WNIOSKU:
• xlsxkosztorys 17.07 KBzaakceptowany przez zastępcę kwestora ds. Collegium
• program;
• wykaz biorących czynny udział pracowników, doktorantów lub studentów Uniwersytetu
wykaz biorących czynny udział uczestników spoza Uniwersytetu.

Rozliczenie konferencji:

Dokumenty muszą być złożone w terminie jednego miesiąca od dnia zakończenia konferencji

Do organizacji konferencji stosuje się przepisy prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisy i procedury wewnętrzne Uniwersytetu w zakresie udzielania zamówień publicznych.

Pliki do pobrania:

WNIOSEK