DNIP - konferencje online

Jednostka administracyjna w CM: Dział Nauki i Projektów

Finansowanie opłat wpisowych za udział w konferencjach organizowanych w trybie on-line

Finasowanie opłat wpisowych za konferencje on-line dotyczy pracowników naukowych oraz doktorantów CM.

Wnioskodawca składa wniosek w systemie WORKFLOW pdf Skrócona instrukcja składania wniosku w systemie WORKFLOW156.2 KB

Do wniosku niezbędne jest dołączenie:

1. zgody Dysponenta środków na sfinansowanie udziału (pismo) - w przypadku finansowania ze środków Podstawowej Działalności Badawczej (W piśmie Wnioskodawca wskazuje m.in.: informacje o konferencji oraz kosztach - w walucie obcej jeżeli w takiej ma być opłata)

2. zgłoszenia na konferencje (jeżeli Organizator konferencji wymaga takiego dokumentu)

Ww. dokumenty zainteresowany składa 14 dni przez terminem zapłaty za konferencje on-line.

Oryginał faktury Wnioskodawca dostarcza/przesyła do Działu Nauki i Projektów CM.

Dane do faktury:
 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 ul. Gagarina 11
 NIP PL 8790177291

Płatność za uczestnictwo w konferencji następuje po uzyskaniu zgody dysponenta środków.

Dział Nauki i Projektów CM nie przygotowuje usprawiedliwienia nieobecności w pracy osób zainteresowanych konferencją on-line. Wnioskodawca powinien skontaktować się z właściwym Dziekanatem w celu otrzymania informacji w tym zakresie.