Z dniem 15.11.2017 r. dotychczasowe jednostki:

1. Dział Programów Międzynarodowych i Współpracy z Gospodarką CM
  2. Dział Zarządzania Funduszami Strukturalnymi CM
  3. Zespół ds. realizacji projektu „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika”

zostały przekształcone w Dział Projektów i Współpracy Międzynarodowej CM, podległy funkcjonalnie zastępcy kanclerza ds. Collegium Medicum a bezpośrednio prorektorowi właściwemu ds. współpracy z zagranicą i otoczeniem gospodarczym.

Centrum Symulacji Medycznych

Szkolenia dla kadry naukowo-dydaktycznej, instruktorów i techników symulacji medycznej

Harmonogram udzielania wsparcia w Projekcie

Zajęcia ze studentami w CSM