Studenci zapraszają

IKUK 2018W dniach 18-20 maja 2018 r. odbędzie się Konferencja pt. "Opieka nad pacjentem onkologicznym - wyzwanie dla lekarza i farmaceuty" połączona z I Interdyscyplinarnym Konkursem Umiejętności Klinicznych oraz V Ogólnopolskim Konkursem Receptury Aptecznej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również finał "Recepty na sukces" firmy Gedeon Richter, w którym podejmiemy debatę na temat współpracy lekarza i farmaceuty.
Będziemy świadkami części ustnej Konkursu Umiejętności Klinicznych, w której zmierzą się ze sobą najlepsi studenci farmacji i medycyny z całej Polski. Wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji - oddział Bydgoszcz oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Bydgoszcz.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej szczegółów na Facebooku

Rejestracja na całą konferencję (18-20 maja 2018 r.):
dla studentów farmacji
dla studentów medycyny
Rejestracja dla wolnych słuchaczy, chcących wziąć udział jedynie w części wykładowej (19 maja 2018 r.)