>> Wstępna kalkulacja cen kursu dla instruktorów symulacji w ośrodkach zagranicznych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy zamierza udzielić zamówienia publicznego na usługi organizacji kursu dla instruktorów symulacji w ośrodkach zagranicznych w ramach projektu „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” (nr: POWR.05.03.00-00-0004/15-00) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020. W celu oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego Collegium Medicum UMK zwraca się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji na temat wstępnej kalkulacji cen kursu dla instruktorów symulacji w ośrodkach zagranicznych.

Niniejsze zapytanie ma na celu wyłącznie rozeznanie cenowe rynku oraz uzyskanie wiedzy na temat kosztów związanych z planowanym zamówieniem publicznym. Przez organizację szkolenia Zamawiający rozumie zapewnienie odbycia przez uczestników kursu w ośrodku zagranicznym, wyżywienia, noclegu oraz dojazdu (przelotu). Kurs skierowany będzie do pracowników Collegium Medicum UMK planujących prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod symulacji na kierunkach: lekarskim oraz pielęgniarstwo.

docxFormularz szacowania wartości 285.88 KB

Wypełniony formularz należy przesłać do 11 stycznia 2018 r. na adres e-mail: agnieszka.brzykcy@cm.umk.pl