HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Wystawa fotografii "Narodziny w sztuce"

Wystawa fotografii "Narodziny w sztuce"

PLAKAT "Narodziny w sztuce" Od 17 maja 2013 r. w Galerii Miejskiej BWA, mieszczącej się przy ul. Gdańskiej 20 w Bydgoszczy można oglądać wyjątkową wystawę pt. „Narodziny w sztuce”. Obok cudu narodzin, fotografie znanego bydgoskiego artysty Wojciecha Woźniaka ukazują również pełną pasji i zaangażowania pracę lekarzy, położnych i pielęgniarek w tym jakże szczególnym dla każdej kobiety momencie.

Fotoreportaż z wernisażu >>

Wystawa potrwa do 7 czerwca 2013 r. i wpisuje się w tegoroczną edycję Europejskiej Nocy Muzeów, która odbyła się z 18 na 19 maja 2013 roku.

Kuratorem wystawy został jej pomysłodawca - dr n. med. Maciej W. Socha, adiunkt w Katedrze Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum UMK i pracownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, natomiast organizatorem wystawy jest Dział Promocji i Informacji CM.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wystawa fotografii "Narodziny w sztuce" zdjęcie 1 Wystawa fotografii "Narodziny w sztuce" zdjęcie 2 Wystawa fotografii "Narodziny w sztuce" zdjęcie 3