COVID-19    Kształcenie i sesja w trybie zdalnym od 31 stycznia do 27 lutego

Aktualności Collegium Medicum UMK

Studenckie Badania Naukowe – nabór wniosków

Informujemy, że trwa nabór wniosków o finansowanie projektów Studenckich Badań Naukowych (tzw. minigrantów) w 2022 roku.

Organizacja kształcenia od 31 stycznia do 27 lutego 2022

Zarządzenie nr 11 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 25 stycznia 2022 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w zakresie organizacji kształcenia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Pomyślne starzenie się - czy jest możliwe?

26 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na kolejną w nowej edycji Medycznej Środy transmisję wykładu „Pomyślne starzenie się - czy jest możliwe?". Poprowadzi go prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska.

Ogólnopolski Dzień Transplantacji

26 stycznia jest szczególną datą na kartach historii polskiej transplantologii. Tego dnia w 1966r. odbyło się pierwsze w Polsce udane przeszczepienie nerki, które zostało przeprowadzone w I Klinice Chirurgicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Upamiętniając tą wyjątkową datę, co roku w styczniu obchodzimy Dzień Transplantacji.

Medyczna Środa czeka na zgłoszenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich Collegium Medicum UMK do udziału w tworzeniu XXXI edycji „Medycznej Środy”, która po raz kolejny odbędzie się w formule online.

Nominacja Profesorska dla Pani Prof. dr hab. Marty Pokrywczyńskiej

Do grona profesorów nominowanych przez Prezydenta RP dołączyła prof. dr hab. n. med. Marta Pokrywczyńska z Katedry Urologii i Andrologii Collegium Medicum UMK.

Medyczna Środa czeka na zgłoszenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich Collegium Medicum UMK do udziału w tworzeniu XXIX edycji „Medycznej Środy”, która po raz drugi odbedzie sie w formule online.

Pink Lips Project 2022

17 do 23 stycznia br. trwa Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy.

Internet jako źródło informacji medycznej - zagrożenia i konsekwencje

19 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na kolejną w nowej edycji Medycznej Środy transmisję wykładu „Internet jako źródło informacji medycznej - zagrożenia i konsekwencje". Poprowadzi go dr hab. Marek Foksiński prof. UMK .

Informacja dla osób skierowanych do odbycia szkolenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w Collegium Medicum

W związku z kończącym się postępowaniem kwalifikacyjnym do odbycia szkolenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych w dziedzinie mikrobiologia medyczna i laboratoryjna diagnostyka medyczna, informujemy, że decyzja dotycząca wyniku jest zamieszczana na Państwa indywidualnych kontach w Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK).