usługa przygotowania i przeprowadzenia zajęć warsztatowych dla uczestników projektu „Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy zamierza udzielić zamówienia publicznego na usługę przygotowania i przeprowadzenia zajęć warsztatowych dla uczestników projektu „Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza” współfinansowanego przez Unie Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Jeżeli realizują Państwo poniżej wymienione szkolenia, Uczelnia zwraca się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji na temat wstępnej kalkulacji ceny przeprowadzenia 1 godziny dydaktycznej zajęć w 1 grupie w celu oszacowania rynku i przesłanie odpowiedniego formularza (załączniki do niniejszego zapytania) do dnia 7 sierpnia 2018 r. w formie mailowej na adres dag@cm.umk.pl.

Tematyka szkoleń:

1.  WARSZTATY Z ZAKRESU ROZWOJU KOMPETENCJI KOMUNIKACYJNYCH – JĘZYKI OBCE
1.1  Warsztaty z języka niemieckiego na poziomie B2.
1.2  Warsztaty z języka hiszpańskiego na poziomie B2.
1.3  Warsztaty z języka norweskiego na poziomie B2.
1.4  Warsztaty z języka francuskiego na poziomie B2.
1.5  Warsztaty z języka włoskiego na poziomie B2.

Uzyskane informacje mają na celu określenie wartości szacunkowej niezbędnej do przeprowadzenia postepowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i nie stanowią oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie są ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

docx1_1_WARSZTATY_Z_JZYKA_NIEMIECKIEGO_NA_POZIOMIE_B2.docx49.72 KB
docx1_2_WARSZTATY_Z_JZYKA_HISZPASKIEGO_NA_POZIOMIE_B2.docx49.52 KB
docx1_3_WARSZTATY_Z_JZYKA_NORWESKIEGO_NA_POZIOMIE_B2.docx49.72 KB
docx1_4_WARSZTATY_Z_JZYKA_FRANCUSKIEGO_NA_POZIOMIE_B2.docx49.48 KB