Dziękujemy za udział w Drzwiach Otwartych!

Drzwi Otwarte w Collegium Medicum 04.04.2017 r.4 kwietnia 2017 r. odbyły się w Collegium Medicum Drzwi Otwarte.
Gościliśmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy są zainteresowani studiami na kierunkach medycznych w Collegium Medicum.

GALERIA ZDJĘĆ 1 >>
GALERIA ZDJĘĆ 2 >>
GALERIA ZDJĘĆ 3 >>

Program wyglądał następująco:

1. Spotkanie z władzami uczelni.
  2. Konsekwencje zażywania dopalaczy – POKAZ.
  3. Ciekawe warsztaty m.in. kurs szycia chirurgicznego, warsztaty ultrasonograficzne.
  4. Spotkania ze studentami na stoiskach kierunkowych i stoiskach organizacji studenckich.
  5. Rekonesans po uczelni - oprowadzanie po jednostkach dydaktycznych Collegium Medicum - pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca Szpitala Uniwersyteckiego.
  6. Escape room "Szalony lekarz".
  7. Porady doradcy zawodowego i testy preferencji zawodowych (Biuro Karier CM).

Serdecznie dziękujemy studentom Collegium Medicum za pomoc w przeprowadzeniu Drzwi Otwartych!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz   KOS logo 100px wys    logo PTSF 100px    logo AGR    STN logo 2015

Wsparli nas również:

logo Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy   logo partnera Fukuda   logo partnera Resq