www.towarzystwo.laryngolodzy.cm.umk.pl

ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI  POLSKIEGO TOWARZYSTWA OTORYNOLARYNGOLOGÓW  - CHIRURGÓW GŁOWY I SZYI - logo ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI
POLSKIEGO TOWARZYSTWA OTORYNOLARYNGOLOGÓW
- CHIRURGÓW GŁOWY I SZYI

Celem pracy Oddziału jest prowadzenie działalności naukowo-szkoleniowej na rzecz jego członków w zakresie otolaryngologii.

Statut Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów
- Chirurgów Głowy i Szyi >>

ZARZĄD ODDZIAŁU NA KADENCJĘ 2018-2020

Przewodniczący:
Sekretarz oddziału:
Skarbnik:
Członkowie Zarządu:

Komisja rewizyjna:

dr hab. n. med. Anna Sinkiewicz, prof. UMK
dr n. med. Hanna Mackiewicz-Nartowicz
dr n. med. Małgorzata Wierzchowska
prof. dr hab. Paweł Burduk
dr hab. Józef Mierzwiński, prof. UMK
dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek
dr n. med. Andrzej Krzyżaniak
lek. Artur Lewandowski

pdfProtokół z zebrania wyborczego 11.03.20221.92 MB

W imieniu zarządu oddziału serdecznie zapraszamy na spotkanie naukowo-szkoleniowe PTORL połączone z walnym zebraniem sprawozdawczo – wyborczym, dniu 11.03.2022 r.  w gościnnej siedzibie Bydgoskiej Izby Lekarskiej.Liczę na Państwa liczny udział – wybory! a także dyskusję w części szkoleniowej.

z serdecznymi pozdrowieniami
Przewodniczący zarządu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego
Prof. dr hab. n. med. Paweł Burduk

docxWięcej informacji>>

Oddzia
ł Kujawsko-PomorskPolskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy
i Szyi oraz firma Audiofon Sp. z o.o. Sp. k.
zapraszają na zebranie naukowo-szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2021 r. o godz. 18.00 ( on line )

pdfWięcej informacji>> 132.42 KB

Szanowne Koleżanki i Koledzy !

W imieniu zarządu oddziału serdecznie zapraszamy na spotkanie naukowo-szkoleniowe PTORL w dniu 18.09.2020 r. w gościnnej siedzibie Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Specjalnym gościem będzie Pan Prof. Paweł Rajewski, konsultant wojewódzki w zakresie chorób zakaźnych, który poruszy i wyjaśni nam wiele zagadnień w tak aktualnym temacie pandemii COVID-19. Mam nadzieję, iż przekazane informacje i dyskusja pozwolą nam w bezpieczny sposób prowadzić naszą działalność leczniczą u progu „gorącej” pory jesiennej. Jeszcze raz gorąco zapraszam.

z serdecznymi pozdrowieniami
Przewodniczący zarządu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego
Prof. dr hab. n. med. Paweł Burduk

pdfWięcej informacji>>137.98 KB

pdfRekomendacje Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi na czas pandemii COVID-19 dla Otolaryngologów w praktyce ambulatoryjnej i szpitalnej265.47 KB

WAŻNE!

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną rozprzestrzeniania się zakażenia SARS-CoV-2, dbając o bezpieczeństwo lekarzy laryngologów oraz pacjentów zalecamy bezwzględne stosowanie się do rekomendacji wydanych przez  ERS (Europejskie Towarzystwo Rynologiczne) dotyczące zakażeń COVID-19.
Jednocześnie serdeczne podziękowania składam na ręce Doktora Krzysztofa Dalke, który poświęcił Swój czas i dołożył wszelkich starań, aby przetłumaczyć w/w zalecenia.

prof. dr hab. n. med. Paweł Burduk
Przewodniczący Zarządu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTORL

docxRyzyko dla otorynolaryngologów.docx 14.52 KB

pdfIX Jesienne Spotkanie Otolaryngologów Pomorza, Kujaw, Wielkopolski, Warmii i Mazur8.19 MB

Dolina Charlotty k/Słupska, 11-13.10.2019 r.

KONKURS IUVENIS MEDICI I STYPENDIUM OTICON

ZEBRANIA

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną oraz zgodnie z ustawą w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zaplanowane zebranie Oddziału na dzień 12 czerwca 2020 roku nie odbędzie się.

Nowy termin zebrania Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTORL 11 września 2020 r.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

docZebranie PTORL48.5 KB

INFORMACJE ARCHIWALNE

docWZÓR zaświadczenia o przynależności do Towarzystwa29 KB
(należy wypełnić swoje dane i dostarczyć na najbliższe zebranie Przewodniczącemu oddziału do potwierdzenia)

SKŁADKA CZŁONKOWSKA I PRENUMERATY

Od początku 2017 roku składka członkowska została połączona z prenumeratą czasopism naukowych będących oficjalnymi organami Towarzystwa: „Otolaryngologia Polska” (dwumiesięcznik) lub „Polski Przegląd Otorynolaryngologiczny” (kwartalnik).

Serwis pobierania składek członkowskich >>

Nasz adres: www.towarzystwo.laryngolodzy.cm.umk.pl

Polskie Towarzystwo Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi: www.otolaryngologia.org.pl

Adres Zarządu Oddziału:
Klinika Otolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej CM UMK
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela
ul. Kornela Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz