Kompleksowe programy szkół wyższych

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako Instytucja Pośrednicząca dla Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
ogłasza w ramach Działania 3.5 "Kompleksowe programy szkół wyższych" konkursy:

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane: od 26 czerwca 2017 r. do 15 września 2017 r.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z koncepcją konkursu i przygotowanie propozycji Wydziału odpowiadającej założeniom w/w konkursu zgodnie z załącznikiem nr 2 do Zarządzenia nr 91 Rektora UMK z dnia 30 czerwca 2015 r. Regulamin sporządzania wniosków o dofinansowanie i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, dostępnym na stronie Działu Zarządzania Funduszami Strukturalnymi CM w zakładce Uregulowania Wewnętrzne. Proszę o przekazanie odpowiedzi w formie wypełnionego załącznika nr 2 najpóźniej do dnia 30.06.2017 r. w wersji papierowej do Działu Zarządzania Funduszami Strukturalnymi CM.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej http://www.ncbr.gov.pl

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt z pracownikiem Działu Zarządzania Funduszami Strukturalnymi CM pod nr telefonu 52 585-38-49 lub 52 585-33-37.