Przychodnia Studencka "Otwarte Drzwi" prosi o głosy!

Przychodnia Studencka "Otwarte Drzwi" to projekt, którego celem jest szeroko rozumiana pomoc medyczna ubogim i nieubezpieczonym realizowany przez IFMSA-Poland oddział Bydgoszcz. Na każdym dyżurze Przychodni obecny jest lekarz oraz studenci. Niesiemy pomoc, a jednocześnie sami się uczymy.
Projekt Przychodnia Studencka "Otwarte Drzwi" zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie "Bądź najlepszy dla świata" firmy BCORP Davines i otrzyma 10 000 zł w postaci najpotrzebniejszych rzeczy do dalszego prawidłowego funkcjonowania.

Poprzez wygraną na szczeblu krajowym, Przychodnia ma większe szanse na zwycięstwo na dalszym etapie konkursu. Projekt aktualnie konkuruje z inicjatywami z różnych zakątków Europy, Azji i Ameryki Północnej. Istnieje realna szansa na wygranie 10 000 euro! Głosowanie trwa do 30.04.2018 r. do godz. 18.00.

Każdy głos się liczy!
Wystarczy wejść na stronę i nacisnąć na serduszko

Koordynatorzy Przychodni Studenckiej

fot. Damian Wiśniewski