Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa ISSC

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa ISSC

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa ISSC plakatW dniach 23-25 kwietnia 2015 r. na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się Międzynarodowa Studencka Konferencjia Naukowa ISSC – International Student Scientific Conference.

Czym jest ISSC? Uznaje się je za najważniejsze wydarzenie dla młodych naukowców z całego świata w Trójmieście. W roku 2015 chcemy skierować się ku nowej medycynie – dzisiaj lekarz to nie tylko biegły w sztuce medycznej, ale przede wszystkim obeznany w nowych technologiach naukowiec, świadomy swojego statutu prawnego i ekonomicznego. Chcemy podkreślić nowe trendy w medycynie oraz postawić na innowacyjność. Takie podejście do wizerunku lekarza pozwala nam znacznie poszerzyć grono odbiorców.
Termin nadsyłania abstraktów na tegoroczną edycję trwa do 10.02.2015 r. (najprawdopodobniej będzie wydłużony o kilka dni).

Podczas 23. Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej odbędzie się ponad 15 sesji ustnych naukowych, w tym sesje+, czyli clou ISSC - geriatria, prawo medyczne, ekonomia w medycynie i medycyna sportowa. W planie znajdą się także wykłady, panele dyskusyjne będące kontynuacją tematów poruszanych podczas sesji naukowych oraz warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli nabyć nowe umiejętności i udoskonalić już posiadane. Chcemy także maksymalnie wykorzystać fakt, że do Gdańska zjedzie śmietanka młodych naukowców, być może przyszłych laureatów Nagrody Nobla bądź prezesów Polskiej Akademii Nauk, i nie da się ukryć, zachwycić ich naszym miastem.

Więcej informacji: www.issc.gumed.edu.pl 

Facebook >> 

Instagram >>