Rośliny lecznicze w obiektywie - wyniki konkursu fotograficznego

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych” został rozstrzygnięty.Laureaci konkursu fotograficznego

Tegoroczna, III edycja konkursu fotograficznego „Niezwykły świat roślin leczniczych”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej przy Katedrze i Zakładzie Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Collegium Medicum UMK, cieszyła się większym zainteresowaniem niż w latach wcześniejszych. W konkursie wzięło udział 22 uczestników, którzy łącznie przesłali 52 fotografie. Wśród osób, które zgłosiły się do konkursu było 5 pracowników i 17 studentów różnych wydziałów i kierunków studiów: farmacji (9 osób), kosmetologii (2 osoby), audiofonologii (2 osoby), analityki medycznej (1 osoba), fizjoterapii (1 osoba), kierunku lekarskiego (1 osoba), położnictwa (1 osoba).

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy przesłali fotografie.

Laureatami zostali:

I miejsce:        Magda Lewandowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

II miejsce:       Beata Marta Ciesielska, kierunek kosmetologia

III miejsce:     Martyna Semrau, kierunek farmacja

Gratulujemy!

Zwycięzcy zostaną poinformowani o miejscu i terminie wręczenia nagród.

I miejsce - Magda Lewandowska

I miejsce Magda Lewandowska Dziekanat Wydziału Lekarskiego