Medyczna Środa czeka na zgłoszenia. To już XXXIV edycja!

Grafika: mężczyzna stojący na wieży, patrzy przez lornetkę, za nim widać chmuryZapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich Collegium Medicum UMK do udziału w tworzeniu XXXIV edycji „Medycznej Środy”, która odbędzie się w formule online.

Przypominamy, że adresatem wykładów są mieszkańcy naszego regionu, którzy zgodnie z tradycją liczą na kolejną dawkę medycznej wiedzy. Cykl prelekcji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od ponad dwunastu lat, co niewątpliwie przyczynia się do promocji naszej Uczelni.
Wykłady z poprzednich edycji dostępne są na oficjalnym kanale Collegium Medicum UMK w serwisie YouTube.

Prosimy o przesłanie propozycji tematu i krótkiego opisu, który jest niezbędny do ustalenia szczegółów wykładu.

Jesteśmy jedyną w regionie jednostką tak dynamicznie promującą zdrowe tematy!

docFormularz zgłoszeniowy3.13 MB

Propozycje tematów z krótkim streszczeniem prosimy przesyłać
na adres promocja@cm.umk.pl.