Bydgoszcz uRZEKA

bydgoszcz urzeka logo

Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 1Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 2Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 3

Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 4Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 5Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 6

- Miasto robi wrażenie, jest tu czysto, powietrze jest świeże, a ludzie nie są snobami - przyjaźni i otwarci, chętni do pomocy - mówił Omer Varis z Turcji, który przyjechał studiować medycynę w Collegium Medicum.

Ilaria Pellegrini również wybrała medycynę w Bydgoszczy. – Liczę przede wszystkim na zajęcia praktyczne. Tego do tej pory mi brakowało, chcę nauczyć się czegoś nowego. - powiedziała nasza studentka.

Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 8Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 9Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 10Miasto Bydgoszcz - zdjęcie 11

Tu możesz obejrzeć galerię zdjęć naszego miasta >>

Dział Promocji i Informacji CM zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na hasło promujące miasto Bydgoszcz. Hasło „Bydgoszcz uRZEKA” zostało wyłonione spośród ponad tysiąca propozycji, które wpłynęły w eliminacjach. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w miejskim ratuszu, a nagrodę Promocja CM odebrała z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy.