Erasmus na Riwierze Tureckiej

Wakacyjne praktyki w pięknych okolicznościach przyrody to zapewne marzenie każdego studenta. Wasze koleżanki z Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu mogły spełnić to marzenie realizując obowiązkowe praktyki w miejscowości Alanya w ramach Programu Erasmus+. Tak wspominają swój pobyt:

Turcja mimo krążących stereotypów okazała się być miejscem pełnym życzliwych i gotowych do pomocy ludzi. Piękne widoki i wszechobecne słońce sprawiło, że uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy. Praktyki w laboratorium wypełnionym przyjaznymi ludźmi były prawdziwą przyjemnością i świetną okazją do zobaczenia jak funkcjonuje tureckie laboratorium”.

Jeśli i Wy chcecie połączyć przyjemne z pożytecznym, może już dziś warto pomyśleć, gdzie zrealizujecie swoje wakacyjne praktyki.

Informacje na temat Programu Erasmus+ znajdziecie na stronie >>

Erasmus na Riwierze Tureckiej - foto 1 Erasmus na Riwierze Tureckiej - foto 2

Foto. Daria Borowicz, Natalia Caputa i Agata Gerc – studentki IV roku analityki medycznej na Wydziale Farmaceutycznym