PARKING DLA ZMOTORYZOWANYCH STUDENTÓW – BUDYNEK DYDAKTYCZNY PRZY UL. ŁUKASIEWICZA 1

Widok na parking przy ul. Łukasiewicza 1Bezpłatny wjazd na parking odbywać się będzie po zbliżeniu legitymacji studenckiej do czytników z opisem „przyłóż kartę abonamentową” zamontowanych w obrębie wjazdu i wyjazdu na parking wyłącznie od strony ul. Łukasiewicza.

Studenci zainteresowani korzystaniem z bezpłatnego parkingu w godzinach zajęć dydaktycznych przy ul. Łukasiewicza 1 proszeni są przesłać na adres email: parkinglukasiewicza@cm.umk.pl nr albumu w celu aktywacji użytkownika w systemie parkingowym.

Widok na parking przy ul. Łukasiewicza 2