I Międzynarodowa Sesja Geriatrii i Gerontologii Młodych Naukowców

Współczesne pielęgniarstwo i opieka medyczna w wybranych krajach Europy  - stan aktualny i przyszłość - plakatInterdyscyplinarne Koło Naukowe Geriatrii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na I Międzynarodową Sesję Geriatrii i Gerontologii Młodych Naukowców, która odbędzie się podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej:

„Współczesne pielęgniarstwo i opieka medyczna w wybranych krajach Europy
- stan aktualny i przyszłość”
29 maja 2015 r. Bydgoszcz

Mając świadomość interdyscyplinarnego charakteru nauki, pragniemy zaprosić do wspólnej dyskusji przedstawicieli wielu dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu. Mamy nadzieję, że wśród prelegentów, znajdą się przedstawiciele różnych kierunków studiów takich jak: pielęgniarstwo, fizjoterapia, lekarski, kognitywistyka, biotechnologia, dietetyka, psychologia i wielu innych.

Sympozjum odbywa się z udziałem zaproszonych wykładowców z europejskich uczelni. Wykładowcy oraz goście konferencji zaprezentują aktualne zagadnienia związane z pielęgniarstwem i opieką medyczną oraz tendencje i kierunki rozwoju.

Termin nadsyłania abstraktów i opłaty: 1 kwietnia 2015 r.

Opłata konferencyjna dla studentów I, II i III stopnia – 50 PLN

Konferencja odbędzie się 29 maja 2015 r. w Auli Collegium Medicum w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 13

Język konferencji: polski, angielski, słowacki, czeski

Więcej informacji znajdziecie na stronie konferencji: http://www.konferencja2015.eu/