Dział Socjalny CM

e-mail: ssocbyt@cm.umk.pl

AKTUALNOŚCI:

• docSpektakl "Ostra jazda" 1.26 MB

• Występ Kabaretu Ani Mru Mru 14.02.2020 r. odbędzie się w Kinoteatrze Adria, ul. Toruńska 30 w Bydgoszczy
         Kabaret Ani Mru Mru – odbiór biletów od 04.02.2020 r.

• Paczki dla dzieci urodzonych w latach 2006-2018, które nie uczestniczyły w imprezie gwiazdkowej należy odbierać w Dziale Socjalnym CM w terminie od 16.12.2019 r. do 31.01.2020 r. Dzień 31.01.2020 r. jest ostatecznym terminem odbioru paczek (ze względu na okres ważności artykułów spożywczych).

• docxMultiSport Plus - luty 20201.24 MB

• pdfRegulamin korzystania z kart w ramach programu Multisport330.85 KB

• docxIkony muzyki - Poeci Rocka (lata 60 i 70) - koncert1.24 MB

• docxstyczeń w Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy 1.24 MB

• Rozpatrywanie wniosków

Wnioski o zapomogi finansowe związane z trudną sytuacją materialnązapomogi losowe oraz pożyczki z UFŚS, celem rozpatrzenia w styczniu b.r., należy składać w Dziale Socjalnym CM najpóźniej do 20.01.2020 r. do godz. 15:00.
    Wnioski dostarczone po tym terminie będą rozpatrzone na kolejnym posiedzeniu, planowanym w lutym b.r.

Do wniosków (za wyjątkiem wniosków o zapomogi z tytułu zgonu) należy dodatkowo dołączyć dokumenty potwierdzające wszystkie przychody uzyskane przez wnioskodawców i uprawnionych członków rodziny w okresie 6 m-cy poprzedzających datę złożenia wniosku w Dziale Socjalnym CM. Do wniosków należy również przedłożyć stosowną dokumentację uzasadniającą potrzebę przyznania pomocy.

Zapomogi finansowe w związku z podwyższonymi wydatkami w okresie zimowym są przyznawane w miesiącu listopadzie w oparciu o wnioski złożone w Dziale Socjalnym CM do ostatniego dnia października roku, w którym przyznaje się świadczenie. Zapomóg finansowych związanych ze szczególnie trudną sytuacją życiową, rodzinną i materialną i zapomóg finansowych związanych z podwyższonymi wydatkami w okresie zimowym nie przyznaje się jednocześnie.

Po posiedzeniu Dział Socjalny CM będzie informował osoby, których wnioski nie zostaną rozpatrzone pozytywnie.
    Osoby, których wnioski o pożyczki z UFŚS zostaną rozpatrzone pozytywnie, otrzymają informację pisemną w czasie, gdy będzie możliwa wypłata pożyczki.

Wnioski o dofinansowanie do odpłatności za opiekę nad dziećmi w żłobkach, przedszkolach itp.

Wnioski o dofinansowanie do odpłatności za opiekę nad dziećmi w żłobkach, klubach dziecięcych, opiekę sprawowaną przez dziennego opiekuna lub nianię oraz opiekę w przedszkolach lub innych formach wychowania przedszkolnego należy składać w nieprzekraczalnym terminie:

1. do 15-go grudnia - za pobyt w miesiącach wrzesień, październik, listopad (wypłata nastąpi do 15-go stycznia)
    2. do 15-go marca - za pobyt w miesiącach grudzień, styczeń, luty (wypłata nastąpi do 15-go kwietnia)
    3. do 15-go czerwca - za pobyt w miesiącach marzec, kwiecień, maj (wypłata nastąpi do 15-go lipca)
    4. do 15-go września - za pobyt w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień (wypłata nastąpi do 15-go października)

Do wniosków należy dołączyć dokumenty potwierdzające poniesione opłaty, z określeniem czego dotyczą.
    Dofinansowaniu nie podlegają opłaty poniesione za zajęcia dodatkowe, ubezpieczenia, składki na Radę Rodziców, kary za nieterminowe wpłaty oraz inne koszty poniesione przez rodziców w związku z potrzebami danej placówki.

Numer konta bankowego Uczelnianego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Bank Pekao SA w Warszawie O/Bydgoszcz

Przedstawiciele Związków Zawodowych Collegium Medicum

• dr hab. Paweł Burduk, prof. UMK – Międzyzakładowy Oddział Terenowy OZZL przy UMK i Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy