Studia podyplomowe

1. Uchwała Nr 105 Senatu UMK z dnia 25 czerwca 2019 roku zawierająca wytyczne do tworzenia i dokonywania zmian programów studiów podyplomowych.
  2. Uchwała Nr 129 Senatu UMK z dnia 24 września 2019 roku Regulamin studiów podyplomowych
  3. Zarządzenie Nr 122 Rektora UMK z dnia 5 września 2019 roku Zasady organizacji i funkcjonowania studiów podyplomowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
  4. Zarządzenie Nr 166 Rektora UMK z dnia 21 grudnia 2015 r. w sprawie opisu przedmiotu w uniwersyteckim katalogu przedmiotów zamieszczonym w systemie USOS.
  5. Zarządzenie Nr 184 Rektora UMK z dnia 11 września 2020 roku w sprawie zasad planowania przychodów i kosztów studiów niestacjonarnych, odpłatnych studiów stacjonarnych anglojęzycznych, studiów dla cudzoziemców, studiów podyplomowych oraz innych form kształcenia, a także sporządzania preliminarzy w części bydgoskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.