Stawki odpłatności dobowej za Dom Studencki nr 1

Dom Studencki nr 1, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy 6

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (wieczorowych) UMK oraz innych uczelni medycznych:

Standard pokoju      Stawka dobowa*
 miejsce w pokoju 1-osobowym  18 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym  17 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym  16 zł
 miejsce w pokoju 4-osobowym  15 zł

* Stawki mają odpowiednio zastosowanie do współmałżonka przy wspólnym zamieszkaniu w pokoju studenckim.
Dziecko do lat 7 zakwaterowane razem z rodzicami jest zwolnione z opłat, natomiast od 8 do 14 lat korzysta z 50% zniżki.

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla studentów studiów niestacjonarnych (zaocznych) oraz uczestników studiów doktoranckich i podyplomowych UMK:

miejsce w pokoju 1-osobowym  34 zł 32 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym  29 zł 26 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym  26 zł 24 zł
 miejsce w pokoju 4-osobowym  24 zł 21 zł

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia w UMK oraz studentów, uczestników studiów doktoranckich i podyplomowych z innych uczelni:

miejsce w pokoju 1-osobowym  37 zł 35 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym  32 zł 28 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym  28 zł 26 zł
 miejsce w pokoju 4-osobowym  26 zł 23 zł

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne:

• dla studentów UMK odbywających praktykę oraz praktykantów innych uczelni medycznych - 14 zł za każdą dobę (obowiązuje skierowanie na praktykę),
  • dla studentów innych uczelni odbywających praktykę - 19 zł za każdą dobę (obowiązuje skierowanie na praktykę).

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla pozostałych osób:

miejsce w pokoju 1-osobowym  53 zł 51 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym  47 zł 44 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym  44 zł 41 zł
 miejsce w pokoju 4-osobowym  41 zł 37 zł

Za przenocowanie gościa mieszkańca domu studenckiego w pokoju mieszkańca, po uzyskaniu zgody kierownika domu studenckiego obowiązuje odpłatność 11 zł za każdą dobę.

Korzystanie z automatów piorących w domach studenckich jest odpłatne w wysokości 3 zł (brutto) za jeden cykl prania.

Wszystkie ceny są wartościami netto. W przypadku konieczności doliczenia podatku VAT, stosuje się stawkę w obowiązującej wysokości.

Wpłaty dokonuje się:

1. gotówką przez kasę fiskalną w recepcji właściwego Domu Studenckiego,
  2. po wystawieniu faktury VAT - gotówką lub przelewem,
  3. na podstawie noty obciążeniowej w przypadku potwierdzenia zobowiązania płatniczego przez jednostkę UMK, zamawiającą miejsca noclegowe.

Stawki odpłatności obowiązujące od 1 października 2019 r.
zgodnie z pdfZARZĄDZENIE Nr 130 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 września 2019 r.394.12 KB