AZS zaprasza na narty

MH900422997Akademicki Związek Sportowy Collegium Medicum UMK zaprasza wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym wyjeździe na narty SKI4MEDIC w Alpy Francuskie do SuperDévoluy w terminie 1-10 lutego 2013 r.
Pozostały ostatnie wolne miejsca!

W przerwie międzysemestralnej studenci i pracownicy Collegium Medicum UMK, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wezmą udział w trzeciej edycji wyjazdu SKI4MEDIC.

Wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w apartamentach SuperDévoluy 4-, 6-, 8-osobowych przy stoku. Będą również mogli korzystać z niekrytego, podgrzewanego basenu w pięknym plenerze. Organizatorzy gwarantują opiekę pilota, a wszyscy uczestnicy obozu narciarskiego otrzymają specjalne opaski upoważniające do wstępu na organizowane w tym czasie imprezy i eventy.
Transport autokarem z Gdańska, Bydgoszczy, Poznania i Szczecina.

Dodatkowych informacji udziela dr Tomasz Zegarski tel. 506-112-280

CENA 750 zł dla pierwszych 150 studentów, absolwentów, osób towarzyszących AZS Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz pozostałych uczelni medycznych.

Więcej informacji >>

Zapraszamy serdecznie!