OFFerty 2012 - poczuj siłę swoich zasobów!

offerty18 października 2012 r. w godz. 10:00 - 16:00 już po raz siódmy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2012 organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Miejscem targów, jak corocznie, będzie Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka w Bydgoszczy mieszcząca się przy ul. Toruńskiej 59.

Targi są doskonałą okazją dla wszystkich odwiedzających na znalezienie ciekawej pracy oraz bezpośredni kontakt z pracodawcami poszukującymi pracowników i praktykantów. Przedsiębiorcom gwarantują dotarcie do szerokiego grona potencjalnych pracowników oraz zawiązanie kontaktów biznesowych.

OFFerty 2012 podczas siedmioletniej obecności na rynku zatrudnienia wypracowały markę, którą potwierdza coroczna obecność grona pracodawców i potencjalnych pracowników. Ze zdobytą marką wiąże się fakt uczestnictwa w największych targach bydgoskiego środowiska akademickiego. Organizuje je bowiem Porozumienie Bydgoskich Biur Karier pięciu największych lokalnych uczelni, w skład których wchodzą: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

OFFerty 2012 charakteryzuje kompleksowe podejście do wystawcy i potencjalnego pracownika. Obie zainteresowane strony zyskują uczestnicząc w targach. Potencjalny pracownik dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu wielu zainteresowanych jego naborem firm, ma okazję wglądu w specyfikę oferowanych branż oraz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami poszczególnych marek. Natomiast pracodawca zyskuje możliwość zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników z wyższym wykształceniem lub przyjęcia na praktykę pełnego zapału do pracy studenta. Wystawiający się przedsiębiorcy chwalą sobie wieloletnie doświadczenie organizatorów, którzy gwarantują dotarcie do szerokiego grona pracowników oraz pozyskanie nowych klientów. Z kolei potencjalny pracownik ma możliwość wglądu w mnogość ofert prezentowanych przez przedstawicieli wielu branż.

Tradycyjnie targi objął swym patronatem Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski, który ufundował pamiątkową statuetką dla Najlepszego Wystawcy Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2012.

Gorąco zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji targów, która zgodnie z celowymi założeniami zostanie poprowadzona pod hasłem: Odkryj swoje zasoby- pozwól się zatrudnić.

Adresat targów:

• firmy i instytucje poszukujące pracowników i stażystów
  • osoby bezrobotne i poszukujący pracy
  • młodzi ludzie - studenci przygotowujący się do wejścia na rynek pracy

O Wystawcach. Czyli kto na płycie?
Firmy z branż: IT, telekomunikacja, transport, produkcja i przetwórstwo, budownictwo, usługi, finanse tj. banki i agencje ubezpieczeń, technologie medyczne i inne.
Oprócz tego firmy doradztwa zawodowego, szkoleniowe, consultingowe, inkubatory przedsiębiorczości oraz trzy punkty konsultacyjne, w których możesz indywidualnie uzyskać informacje na temat praw i obowiązków pracowniczych, własnej działalności oraz możliwości pracy za granicą.

Motto: Odkryj swoje zasoby - pozwól się zatrudnić
Przy odpowiednim zarządzaniu swoim wewnętrznym potencjałem stajemy się wiarygodnymi i pożądanym pracownikiem dla potencjalnego pracodawcy. Jeśli nie wiesz jak budować i zarządzać najwyższej jakości marką, która jesteś TY SAM, zapraszamy na OFFerty 2012. Pokażmy ci jak odkrywać i lokować swój wewnętrzny potencjał. Pamiętaj twoje zasoby wpływają na jakość twoich kontaktów, także tych zawodowych.

offerty logo