Drugi nabór na studia niestacjonarne

lekiSą jeszcze wolne miejsca na kierunki prowadzone w Collegium Medicum UMK. Drugi nabór został ogłoszony na farmację - studia jednolite magisterskie niestacjonarne wieczorowe, kosmetologię - studia I stopnia, niestacjonarne zaoczne oraz studia I stopnia, niestacjonarne wieczorowe.

Szczegóły dotyczące II naboru:

Rekrutacja na studia w Collegium Medicum UMK potrwa do połowy września. Kandydaci znajdujący się na liście rezerwowej oraz niezakwalifikowani do przyjęcia zobowiązani są do sprawdzania informacji na swoim koncie co najmniej dwa razy w tygodniu. Wszystkie informacje dotyczące dalszego postępowania rekrutacyjnego, w przypadku zmiany pozycji na liście rankingowej, zostaną przekazane na osobiste internetowe konta rekrutacyjne kandydatów - zakładka: wyniki rekrutacji.

Kandydaci, którzy znajdą się na liście osób zakwalifikowanych w kolejnych etapach postępowania rekrutacyjnego składają dokumenty na studia w podanych terminach osobiście w Biurze Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej - Bydgoszcz, ul. Karłowicza 24, pokoje 18 a i 21 (parter) lub listownie na adres:

Collegium Medicum im. L. Rydygiera
ul. Jagiellońska 13-15