„Adapciak 2012 UMK” w Łazach

Samorząd Studencki Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy zaprasza  na najlepszy w kraju wyjazd studencki! Czeka ogrom niesamowitych atrakcji. Przeżyj najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia, a dodatkowo poznaj ludzi z którymi los połączy Cię na najbliższe lata. Pozwól, by wrzesień 2012 eksplodował nieskończoną ilością wrażeń!

Campusu Akademickiego w Łazach nie zapomnisz nigdy!

Campus Akademicki w Łazach to jedno z najpiękniejszych takich miejsc w naszym kraju. Jest rajem przepełnionym wspaniała integracją, dobra muzyką oraz wartościowymi szkoleniami i warsztatami, które na pewno pomogą Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości akademickiej. Co roku obóz adaptacyjny przyciąga ponad 1500 studentów z różnych stron Polski. Po raz pierwszy jest również oficjalnym obozem adaptacyjnym CM UMK zwanym już historycznie „Adapciakiem”.

Oprócz szkoleń, warsztatów i codziennych wspólnych imprez przygotujcie się na karaoke na ogromną skalę i na koncerty znakomitych wykonawców. Dotychczas grali u nas: Strachy Na Lachy, Sidney Polak, Akcent, Pokahontaz, Alicetea, Wet Fingers, Cała Góra Barwników, Rahim, Grubson, Enej i wielu, wielu, wielu innych!

Campus Akademicki, czyli największe spotkanie studentów z całej Polski dostępne jest dla Was za grosze! W kwocie, którą opłacicie za wyjazd zapewnione są atrakcje, których wartości nie wycenił jeszcze nikt!

Przeznaczony dla uczelni z regionu kujawsko-pomorskiego ośrodek „Jaroszowiec” w cenie 499zł zagwarantuje wysoki standard mieszkaniowy
i żywieniowy. Będzie mieli możliwość integracji ze studentami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy,
a także Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

W cenie zawarte są:

- zakwaterowanie,
- wyżywienie: karnet śniadania i obiadokolacje,
- udział w koncertach znanych artystów i kabaretonie,
- udział w warsztatach, szkoleniach i wykładach,
- wstęp na wszystkie imprezy (namiot główny, namiot alternatywny, karaoke, imprezy w ośrodkach),
- koszulka campusowa,
- gadżet Campusu,
- udział w zawodach sportowych,
- ubezpieczenie NNW,
- setki nowych znajomości,
- piękna pogoda,
- najlepsze impreza wakacji.
Ponadto:
- szkolenia dedykowane tylko dla studentów UMK: sprawy socjalne, sprawy stypendialne, nomenklatura struktur UMK, koła i organizacje studenckie.
Podczas całego Campusu uczestnicy mają zapewnioną opiekę medyczną, nadzór ratownika WOPR oraz profesjonalną ochronę na terenie ośrodków i imprez obozowych.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresami:
www.campus-akademicki.com
lub pisząc na maila: sscmumk@gmail.com">sscmumk@gmail.com
i odwiedzając naszą stronę internetową: www.samorzad.cm.umk.pl
oraz polub nas na Facebooku:

www.facebook.com/pages/Samorząd-Studencki-Collegium-Medicum-UMK/179268252093606

Adapciak 2012 ulotka promująca