Kurs genetyki hematoonkologicznej

genetykaKatedra i Zakład Genetyki Klinicznej Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK zaprasza osoby specjalizujące się w zakresie laboratoryjnej genetyki medycznej na kurs „Genetyka hematoonkologiczna”, który odbędzie się w terminie 24-28 września 2012 r.

Kurs „Genetyka hematoonkologiczna” 8-021/05/04-008-2012
moduł IV: Genetyka kliniczna
termin: 24-28 września 2012 r.

docPROGRAM KURSU >>

pdfKoszt kursu i termin płatności >>

docNocleg i dojazd >>

Zainteresowane osoby proszone są o pilne zapisy, najpóźniej do 29 czerwca 2012 r., pod nr tel. 52 585-36-81 lub e- mailem: elazarczyk@poczta.onet.pl
Po weryfikacji zgłoszenia i zakwalifikowaniu na kurs, zainteresowani zostaną poproszeni o przesłanie formularza zgłoszeniowego. Osoby spoza jednostki szkolącej zobowiązane są przesłać przed kursem zgodę swojego pełnomocnika na uczestnictwo w kursie, wraz z datą rozpoczęcia i zakończenia specjalizacji.

docFormularz zgłoszeniowy >>

Liczba miejsc na kursie: 25