Terapeutyczny Dzień dla Dzieci - fotorelacja

d46 czerwca 2012 r. odbył się „Terapeutyczny Dzień dla Dzieci w Collegium Medicum UMK”. Podczas imprezy wszystkie dzieci mogły wziąć udział w zajęciach z udziałem alpak (lam) oraz psów terapeutycznych, które poprowadzili wykwalifikowani kynoterapeuci. Maluchy słuchały również bajek terapeutycznych oraz zaprowadziły swoje pluszaki do Szpitala Pluszowego Misia, gdzie lekarze wyleczyli wszystkie złamane łapki i naderwane uszka.
Prawdziwą furorę robiły warsztaty orgiami, które prowadzili pracownicy Biura Karier CM. To właśnie tu powstały jedyne w swoim rodzaju żabki, ślimaki i motyle.
Można się było także pośmiać wraz z profesjonalnymi klaunami z Fundacji „Dr Clown” oraz przekonać się, że praca klauna to najlepsza praca na świecie. Na wszystkie dzieci czekała również bardzo słodka niespodzianka w postaci kolorowej waty cukrowej.

d1  d2  d3

Więcej zdjęć >>