Sportowy akcent

31 maja 2012 r. odbyło się spotkanie medalistów Mistrzostw Polski z Profesor Małgorzatą Tafil-Klawe, Prorektorem ds. Collegium Medicum. Podczas uroczystości wszystkim sportowcom wręczono dyplomy za osiągnięcia w Akademickim Związku Sportowym, które przyczyniają się do promocji Uczelni.
Tego samego dnia w godzinach wieczornych sportowcy mogli uczcić swoje sukcesy podczas Balu Sportowca Collegium Medicum.

Fotogaleria >>

Bydgoszcz cup3 czerwca 2012 r. świetną formę sportową potwierdził nasz student Łukasz Michalski, który pokonując wysokość 5,72 m wygrał zmagania tyczkarzy podczas XII Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego Bydgoszcz Cup i tym samym zapewnił sobie prawo startu na letnich igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Wszystkim naszym znakomitym sportowcom życzymy dalszych sukcesów.

fot. z Bydgoszcz Cup: www.bydgoszcz.pl