Studencki Nobel 2012

Studencki Nobel 2012

Garczynski WojciechWojciech Garczyński, student II roku fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK znalazł się w ścisłej czołówce konkursu Studencki Nobel 2012. Nagrody wręczono 29 maja 2012 r. podczas uroczystej gali regionalnej województwa kujawsko-pomorskiego. Do konkursowej rywalizacji przystąpiły największe uczelnie z regionu.

nobel2012Misją konkursu jest wybór najbardziej utalentowanych studentów spośród szkół wyższych w kraju. W walce o tytuł najlepszego studenta brane są pod uwagę szczególne osiągnięcia naukowe, udział w akcjach akademickich, a także działalność pozauczelniania.

Jak piszą organizatorzy konkursu - „Naszym celem jest wyłanianie, promowanie oraz nagradzanie wszechstronnych studentów, wyróżniających się ponadprzeciętną wiedzą, działalnością naukową i społeczną. Chcemy, aby laureaci Studenckiego Nobla znaleźli się w centrum zainteresowania firm inwestujących w kapitał ludzki. Pragniemy tworzyć pomost pomiędzy środowiskiem studenckim, akademickim a środowiskiem biznesu”.

Naszemu studentowi serdecznie gratulujemy, licząc na kolejne sukcesy, potwierdzone kolejną konkursową nominacją!

Garczynski dyplom  Garczynski dyplom2