"Z nauki do biznesu" - II seminarium naukowo-technologiczne

5 czerwca 2012 r. zapraszamy uczestników projektu ,,Z nauki do biznesu” oraz społeczność Collegium Medicum UMK na II seminarium naukowo-technologiczne będące podsumowaniem realizowanego projektu. Zgłoszenia do 1 czerwca. Podczas seminarium zostaną wręczone zaświadczenia ukończenia cyklu szkoleń z przedsiębiorczości oraz certyfikaty zakończenia udziału w projekcie.

5 czerwca 2012 r. godz. 15.30-18.30
ul. Jagiellońska 13-15, budynek A, Aula B

Celem seminarium będzie zaprezentowanie wyników staży uczestników projektu, podsumowanie współpracy środowiska naukowego i biznesu w ramach projektu ,,Z nauki do biznesu” oraz wskazanie rozwiązań na przyszłość dotyczących przedsiębiorczości akademickiej.

Szczegółowy program >>

Wszystkich zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o
zgłoszenie uczestnictwa do 1 czerwca 2012 r.

Potwierdzenie uczestnictwa:
e-mail: nauka_biznes1@cm.umk.pl