Dni Nauk Medycznych

ifmsa logo_colorW dniach 23-25 kwietnia 2012 r. Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaprasza na konferencję naukową „Dni Nauk Medycznych”, która odbędzie się w budynku Wydziału Farmaceutycznego, w sali 35, przy ul. dr. A. Jurasza 2 w Bydgoszczy.

23 kwietnia 2012 r. wykład z dziedziny transplantologii „Transplantologia - dar życia” poprowadzi prof. dr hab. n. med. Zbigniew Włodarczyk. Wszyscy uczestnicy konferencji w czasie wykładu będą mogli obejrzeć operację przeszczepu nerki przeprowadzoną w Klinice Transplantologii i Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum UMK.
W tym samym dniu przeprowadzony zostanie również „Kurs szycia chirurgicznego”, dzięki któremu uczestnicy będą mogli poczuć się jak chirurdzy na sali operacyjnej.

24 kwietnia 2012 r. wykład „Nowości w medycynie sądowej” poprowadzi prof. dr hab. n. med. Tomasz Grzybowski z Katedry Medycyny Sądowej Collegium Medicum UMK.
Na pewno każdy z Was oglądał nieraz seriale kryminalne i zastanawiał się jak to możliwe, że mały kawałek naskórka lub trochę śliny może powiedzieć niemal wszystko o człowieku. O tym, że to naprawdę możliwe, będziecie mogli przekonać się podczas warsztatów z izolacji DNA, które zostaną przeprowadzone we wtorek 24 kwietnia oraz w środę 25 kwietnia.

Formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić dostępny jest TUTAJ >>

Uwaga! Liczba miejsc warsztatowych jest ograniczona!

W czasie wykładów wśród wszystkich osób, które wysłały formularz zgłoszeniowy zostaną rozlosowane ciekawe nagrody.

pdfPLAN KONFERENCJI >>

Serdecznie zapraszamy!