Spotkanie z Rektorem w Collegium Medicum UMK

Prof. dr hab. Andrzej Radzimiński 1 marca 2012 r. o godz. 9:30 w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr. hab. Andrzeja Radzimińskiego z pracownikami i studentami Collegium Medicum UMK.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów do Auli A i B, przy ul. Jagiellońskiej 13 (budynek A).

„W tym roku kończy się obecna kadencja władz rektorskich i dziekańskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Chciałbym gorąco zachęcić całą społeczność Uczelni do dyskusji nad tym, co udało się osiągnąć w trakcie tych czterech lat, jak zmienił się nasz Uniwersytet, czy poradził sobie z wyzwaniami związanymi z reformą systemu szkolnictwa wyższego i jakie kwestie wciąż wymagają zmian. Jestem przekonany, że wykorzystacie Państwo nadchodzące tygodnie i miesiące, by porozmawiać o tym z osobami, które w ciągu czterech ostatnich lat współdecydowały o rozwoju Uczelni. Gorąco Państwa do takich dyskusji zachęcam.

Jako rektor Uniwersytetu także chciałbym wziąć udział w takich rozmowach, posłuchać Państwa ocen i opinii i samemu podzielić się swoimi spostrzeżeniami z kończącej się kadencji. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych – pracowników naukowych, pracowników administracji wydziałowej i centralnej, pracowników obsługi oraz studentów na spotkanie w Collegium Medicum UMK - 1 marca 2012 r. o godz. 9:30.

Serdecznie Państwa zapraszam mając nadzieję, ze będzie to okazja do otwartej i inspirującej dyskusji o naszym Uniwersytecie.”

Prof. dr hab. Andrzej Radzimiński

fot. A. Romański (UMK)