Szkolenie "Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi"

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego we współpracy z obszarem HR CM UMK zaprasza pracowników na szkolnie "Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi" w dn. 22.05.2024 r. w godz. 10.00-13.30 w Collegium Medicum UMK, ul. Jagiellońska 15.

Organizatorem szkolenia jest Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego, a poprowadzą je dr Bartłomiej Chludziński
oraz dr hab. Aleksandra Derra, prof. UMK.

Celem szkolenia jest zapoznanie osób uczestniczących z podstawowymi formami dyskryminacji bezpośredniej i pośredniej na uczelni (molestowanie, mowa nienawiści, język wykluczający, etc.) oraz mobbingu po to, by umiały je trafnie rozpoznać oraz odpowiednio na nie zareagować, korzystając z ram prawnych oraz regulaminowych funkcjonujących w edukacji wyższej.

Zapisy przyjmuje mailowo Dorota Zandrowicz: dorota.zandrowicz@cm.umk.pl; tel. 52 585 59 95.

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się w poniższym załączniku:

docSzkolenie "Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi"84.5 KB

grafika - kobieta ze spuszczoną głową, nad nią pochylony mężczyzna, z drugiej strony ręka z "grożącym palcem"